Yayınlar

İnsana ve bedene ait neyin mümkün olduğu ile ilgili algılarınızın sonsuza kadar değişeceği bir dünyaya girmeye hazır olun.
On yıl kadar önce, Dr. Richard Barttlet, kayropraktik çalışmaları sırasında akıllara durgunluk veren bir keşifte bulundu. Barttlet, niyetlenerek odaklandığında sadece hafif bir dokunuşla hastalarındaki gerginliği anında çözüp eritiyordu.
Şimdi ise, Dr. Richard Barttlet, derinlemesine yaptığı araştırmaların sonucunda oluşturduğu, “Matrix Energetics” olarak bilinen, devrim yaratan bu yöntemi, ilk kitabı Matriks’e Hükmedin’den sonra, Mucizelerin Bilimi adlı ikinci kitabı aracılığıyla aktarıyor ve şifa ve değişim-dönüşüm konusundaki yepyeni kavramları bizlerle paylaşıyor. Türlü başarı öykülerinin yanı sıra, paralel evrenler, görünmezlik, ya da levitasyon gibi görünürde inanılması güç konularla dolu olan Mucizelerin Bilimi sadece büyüleyici olmakla kalmıyor, aynı zamanda da anında uygulanabiliyor. Dr. Bartlett’ın, bu fenomen ile ilgili paylaştığı bilgiler, bireyselliğin ve bağlantısızlığın giderek büyüdüğü dünyamızda, kendisini güçlendirme yolları arayan milyonlarca kişinin, evrendeki yerleri hakkındaki düşüncelerini yeniden gözden geçirmelerine neden olacaktır.