Başak Yüksel Yıldırım

Kendi içsel yolculuğu için çıktığı yolda benimsediği bütünsel yaklaşım ile insanı ve  evreni  bilgi, enerji ve rezonans alanı olarak ele almakta ve yaptığı  çalışmalarında rahatsızlık veren zihin-duygu-beden  kalıplarının atom altı seviyede enerjetik dönüşümüne  odaklanmaktadır. “Bütünsel Enerjetik Dönüşüm” olarak adlandırdığı çalışmaları aynı zamanda, gerçekliğin yapısı hakkındaki inanç kalıplarımızın  dönüşümü, öz-farkındalık ve yeni  olasılıklar yaratmak ile de ilgilidir.

Bilinç teknolojileri, NLP, Matrix Energetics, Deeksha, The work, enerji şifa teknikleri, enerji pisikolojisi, kendi kendini iyileştirmek, serbest bırakma teknikleri, farklı sorgulama teknikleri, kadim öğretiler ve kuantum fiziği gibi konularda yurt içinde ve dışında pek çok sertifikalı eğitim ve çalışmaya katılarak,  bilgi, sezgi ve deneyimlerinin sentezi ile kendine has, öğrenilebilen ve tekralanabilen, bir uygulama tarzı geliştirdi. Temelinde kuantum fiziği, morfik rezonans gibi yeni bilim kuramlarının yer aldığı farkındalık ve dönüşüm çalışmalarında hızlı, etkili ve kalıcı dikkat çekici  dönüşümlere ulaşılmakta. 

Bilgi ve deneyimlerini  2009 yılında bireysel seans ve grup çalışmaları ile uygulamalı olarak paylaşmaya başlayan Başak Yüksel Yıldırım 2012 yılında hayata geçirdiği mucizeyim.com oluşumu ile sürekli gelişen atölye çalışması, seminer ve eğitimleri aracılığı ile birçok kişinin hayatlarını olumlu yönde değiştirmelerine rehberlik etmekte.