Bütünsel Enerjetik Dönüşüm Nedir?

Bütünsel Enerjetik Dönüşüm; kendi kendine iyileşme, bütünsel şifa ve dönüşüm sistemidir.

Fiziksel rahatsızlıkların iyileşmesi, Duygusal durumların düzelmesi, Şartlanılmış zihin kalıplarının dönüşmesi, Öz farkındalık, Farklı olasılıklar yaratmak için kullanılmaktadır. Aynı zamanda, kendi mucizevi potansiyelimizin, Kalp ve saf bilinç alanımızın gücünü keşfetmekle de ilgilidir.
 
Kuantum fiziğine göre odağımızı yönlendirdiğimiz şeyin oluşumunda katkımız vardır. Hayatımızda beliren her olaya bir anlam veririz ve/veya anlam verdiğimiz olayları yaşarız. Her anlam ise duygu yüklü holografik bir bilgi kalıbıdır. Anılarımız ve arzularımızı farklı açılardan sorular sorarak incelediğimizde bilgi kalıplarımızdan şüphe duymaya başlarız. Tam bu noktada tarafsız bir dikkatle yapılan gözlem, kalp ve saf bilinç alanına erişim ile enerji meridyenlerinin stimulasyonu ve serbest bırakma eylemi  atom altı düzeyde niyetimiz doğrultusunda istenen zihinsel-duygusal-fiziksel dönüşümü bir an’da yaratır, bu bir bilinç teknolojisidir. Yapılan çalışmalarda hikayelere girilmeden kalp ve saf bilinç alanının sınırsız potansiyelinden yararlanılır. Eğer şifa olacaksa tüm holografik ve morfogenetik etkilerin enerjetik dönüşümü söz konusu olduğundan hızlı, etkili ve kalıcı olur. Uygulamalar konuşarak ve hafif dokunuşlarla yapılır ve kuantum seviyede realite dönüştürülerek  yeniden yaratılır, böylece değişimin makro etkileri kolaylıkla gözlemlenir. Fiziksel ve duygusal durumların ‘AN’ da çözülebildiği bu uygulama sırasında yumuşak bir dönüşüm dalgası hissedilerek, beden aniden tamamen gevşemiş hale girebilir.

Bütünsel Enerjetik Dönüşüm uygulaması her türlü fiziksel ve duygusal rahatsızlığın kalıcı olarak iyileşmesine vesile olabilmektedir. Gerçekleşen mucizevi iyileşmelerde saf bilinç alanına erişilerek kendimizi aradan çekeriz ve Alanın çalışmasına şahitlik ederiz. Bu konuda yapan biz olmadığımız için sonucu baştan bilemeyiz. Bununla beraber, birkaç dakika içinde  skolyoz hastalarının kemiklerin bir an’da  düzeldiğini, kist’lerin aniden yok olduğunu gözlemlediğimiz birçok vaka vardır. Şifa olacaksa, niyet edildiği anda dönüşüm başlar.

Bütünsel Enerjetik Dönüşüm’den kimler yararlanabilir?

Her türlü fiziksel ve duygusal rahatsızlığı olanlar, Karar vermekte zorlananlar, Hedef, istek ve arzularına ulaşmakta zorlananlar, Aynı problemli durumların tekrarını yaşayanlar, İlişki problemi olanlar, Maddi sıkıntı çekenler, Yaşama sevinci azalmış olanlar, Özgüven, önsezi ve öz farkındalıklarını geliştirmek isteyenler, Bilinçlerinin gücünü keşfetmek isteyenler, Arzu ettikleri hayatı yaratabilmenin dinamiklerini kullanmak isteyenler,
Doktor, tamamlayıcı tıp uzmanı, enerji terapisti, hemşire, huzurevi çalışanı, klinik pisikolog, pedegog, öğretmen, yaşam koçu, sanatçı, kişisel gelişim uzmanı ve bunun gibi insanlara hizmet eden kişiler,
Bu konuya içinde istek ve rezonans hisseden herkes yararlanabilir.
UYARI: Bu metin içerisinde yer alan herhangi bir bilgi tedavi amacı taşımamaktadır. Söz konusu bilgiler okuyanı bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.