Etkinlikler

BÜTÜNSEL ENERJETİK DÖNÜŞÜM ATÖLYESİ ile Bilincinizin Gücünü  keşfedin, İnsana, hayata, evrene dair bakış açınızı değiştirin, 2023 Yılında Sağlık, Mutluluk & Başarıyı Yakalayın!

Tarih  : Bilgi verilecektir 
Süre  : 2 tam gün 
Saat  : 10.00 – 17.00
Yer :Bilgi verilecektir
Ücret : Bilgi verilecektir. 

Zihinsel, duygusal, fiziksel, ruhsal, finansal, çevresel, ilişkisel ve kişiye özgün  sorunlarından kurtulmak isteyen ve hayatında hızlı, etkin ve kalıcı dönüşüm  arayışında olan, değişime açık herkesin katılımına uygundur.

Başak Yüksel Yıldırım kimdir? Bilgi için tıklayın

Katılımcı Görüşleri için tıklayın

Katılımcı İzlenim Videoları için tıklayın

İÇERİK

Atölye çalışmasında zihinsel, duygusal, fiziksel rahatsızlıkların temelindeki bilgi kalıplarının hızlı, etkili ve kalıcı dönüşümüne odaklanılıyor.

Dönüşüm ve şifa sistemi olan Bütünsel Enerjetik Dönüşüm, tamamıyla kendi mucizevi potansiyelimizin, kalp ve saf bilinç alanımızın gücünü keşfetmekle ilgili.

Temel amaç, fiziksel, zihinsel, duygusal, ruhsal, finansal, çevresel, ilişkisel ve kişiye özgün kalıpların kalıcı olarak dönüşümünü sağlamak.

Bütünsel Enerjetik Dönüşüm, bilinç teknolojileri, enerji şifa teknikleri ve farklı sorgulama teknikleri kullanılarak uygulanıyor.

Çalışmada, hikayelere girilmeden kalp ve saf bilinç alanının sınırsız potansiyelinen yararlanılıyor.

Uygulamalar konuşarak ve hafif dokunuşlarla yapılır ve kuantum seviyede realite dönüştürülerek yeniden yaratılır, böylece değişimin makro etkileri kolaylıkla gözlemlenir.

Fiziksel ve duygusal durumların ‘AN’ da çözülebildiği bu uygulamada yumuşak bir dönüşüm dalgası hissedilerek, beden aniden tamamen gevşemiş hale girebilir.

YARARLAR

Atölye sonrasında katılımcıların edineceği deneyimlerin arasında;
Fiziksel rahatsızlıklarda düzelme,
Önsezi ve özgüven gelişimi,
Düşüncelerin ve anıların duygu yükünün silinmesi,
Korku veya diğer sınırlayıcı durumlarda düzelme,
Uykusuzluk probleminin çözülmesi,
Kişisel kabul ve uyum,
Öfke kontrolü,
Esneklik,
Belirsizlik hallerinde dingin kalabilmek,
Karar vermede yaşanan zorlukların aşılması,
Kalp ve bilinç alanı farkındalığı,
İlişkiler, aile iş ve genel olarak hayat ile ilişkinin düzelmesi,
Doğru sorular ile hayatınızı yönetme becerisi,
Hedef ve arzulara ulaşmanın dinamiklerini kullanmayı öğrenmek
sıralanabilir.

BAŞAK YÜKSEL YILDIRIM, kendi içsel yolculuğu sırasında Bilinç Teknolojileri, NLP, Matrix Energetics, Deeksha, The work, enerji şifa teknikleri, enerji psikolojisi, kendi kendini iyileştirme yöntemleri, serbest bırakma teknikleri, farklı sorgulama teknikleri, kadim öğretiler ve kuantum fiziği gibi konularında yurt içinde ve dışında pek çok sertifikalı eğitim aldı ve çalışmaya katıldı. Bu uzun yolculuk sırasında bilgi, sezgi ve deneyimlerinin senteziyle kendine has pratik, kısa zamanda öğrenilebilen ve tekrarlanabilen bir uygulama tarzı geliştirdi. Kuantum fiziği, morfik rezonans gibi yeni bilim kuramlarının yer aldığı farkındalık ve dönüşüm çalışmaları ile hızlı, etkili ve kalıcı dikkat çekici dönüşümlere rehberlik ediyor.

Bilgi almak ve kayıt yaptırmak için aşağıdaki formu doldurun veya 0532 321 74 11 numaralı telefonu arayın.   

En kısa sürede dönüş sağlayacağım.