Etkinlikler

BÜTÜNSEL ENERJETİK DÖNÜŞÜM ATÖLYESİ

Tarih : 7-8 Aralık 2019 Cumartesi Pazar
Süre  : 2 tam gün
Saat  : 10.00 – 17.00
Yer   : Bostancı - İstanbul

Atölye çalışmasında zihinsel, duygusal, fiziksel rahatsızlıkların temelindeki bilgi kalıplarının hızlı, etkili ve kalıcı dönüşümüne odaklanılıyor. Dönüşüm ve şifa sistemi olan Bütünsel Enerjetik Dönüşüm, tamamıyla kendi mucizevi potansiyelimizin, kalp ve saf bilinç alanımızın gücünü keşfetmekle ilgili. Temel amaç, fiziksel, zihinsel, duygusal, ruhsal, finansal, çevresel, ilişkisel ve kişiye özgün kalıpların kalıcı olarak dönüşümünü sağlamak.

Atölye sonrasında katılımcıların edineceği deneyimlerin arasında;
Önsezi ve özgüven gelişimi,
Kişisel kabul ve uyum,
Öfke kontrolü,
Esneklik,
Belirsizlik hallerinde dingin kalabilmek,
Karar vermede yaşanan zorlukların aşılması,
Kalp ve bilinç alanı farkındalığı,
Doğru sorular ile hayatınızı yönetme becerisi,
Hedef ve arzulara ulaşmanın dinamiklerini kullanmayı öğrenmek sıralanabilir.

Bütünsel Enerjetik Dönüşüm, bilinç teknolojileri, enerji şifa teknikleri ve farklı sorgulama teknikleri kullanılarak uygulanıyor. Çalışmada, hikayelere girilmeden kalp ve saf bilinç alanının sınırsız potansiyelinden yararlanılıyor. Uygulamalar konuşarak ve hafif dokunuşlarla yapılır ve kuantum seviyede realite dönüştürülerek yeniden yaratılır, böylece değişimin makro etkileri kolaylıkla gözlemlenir. Fiziksel ve duygusal durumların ‘AN’ da çözülebildiği bu uygulamada yumuşak bir dönüşüm dalgası hissedilerek, beden aniden tamamen gevşemiş hale girebilir.

Atölye yöneticisi Başak Yüksel Yıldırım, kendi içsel yolculuğu sırasında enerji şifa teknikleri, kendi kendini iyileştirme yöntemleri, kadim öğretiler ve kuantum fiziği gibi konularında yurt içinde ve dışında pek çok çalışmaya katıldı. Bu yolculuk sırasında bilgi, sezgi ve deneyimlerinin senteziyle kendi uygulama tarzını geliştirdi. Kuantum fiziği, morfik rezonans gibi yeni bilim kuramlarının yer aldığı farkındalık ve dönüşüm çalışmaları ile hızlı, etkili ve kalıcı dikkat çekici dönüşümlere rehberlik ediyor.

Katılmak için aşağıdaki formu doldurabilir veya 0532 321 74 11 numaralı telefonu arayarak kayıt yaptırabilirsiniz.

15 Dakikalık Ücretsiz Danışmanlık için Hemen aşağıdaki Linke Tıklayın ve Whatsapp bilgi alın:
https://wa.me/905323217411